Boys Under 8 Results
2nd - Robert MacAleese - Woodgate-Shamrock
Girls Under 8
Winner's Reaction!
1st - Shauna Deery - Woodgate Shamrock - P
2nd - Flynn Ellis - NFOC - P
3rd - Jaiden Maunder - Reaney - P
4th - Lillian Pich - Woodgate Shamrock - P
5th - Megan Haughey - Doyle - P
6th - Talia Johnstone - Woodgate-Shamrock - P
7th T - Lindsay Clarke - Finnegan School - P
7th T - Heather Hudson - BFOC - P
9th - Fiona Reynolds - Sue Fay Healy - P
10th - Lindsay Hillis - BFOC - P
11th - Keira Kenny - NFOC - P
12th - Marilena Mohan - Doyle - P
13th - Erin-Louise Reynolds - Woodgate-Shamrock
14th - Sydney O'Hara - BFOC
15th - Rachel Sanders - Woodgate - Shamrock
16th - Heather Fletcher - Goggin-Carroll
18th - Julianna St. Pierre - Finnegan
Boys Under 9
1st - Liam Grant - BFOC
2nd - Andrew Brown - BFOC
3rd - Griffin Schwartz - Short
Girls U9
Winner's Reaction
Girls Under 9 Results
1st - Paige Hillis - BFOC
2nd - Emma Tomlinson - BFOC
3rd - Liana Evans - BFOC
4th - Caroline Williams - BFOC
5th T - Kendra Stewart - Miller
5th T - Isabella Simms - GC
7th - Claire Gormley - BFOC
8th - Julia Sullivan - Doyle
9th - Ellie Evans - Corrigan
10th - Michaela Kirec - BFOC
11th - Meghann Stark - Reaney
12th - Gillian Whelan - NFOC
R - Meghan Quinn - GC
R - Lauren Lozier - GC
R - Kaylee Manning - NFOC
R - Paige Mackintosh - Finnegan
R - Rachel Leigh Morris - Corrigan
Boys Under 16
1st - Patrick Moriarity - Goggin-Carroll (WQ)
2nd - Mark Brenyo - Reaney (WQ)
3rd - David Branton - GC (WQ)
4th - Ben Fraser - GC (WQ)
5th - Michael Major - Woodgate-Shamrock (WQ)
Girls Under 16
Girls U16 Results
1st - Sarah Jamestee - GC (WQ)
2nd - Amy Chitilian - BFOC (WQ)
3rd - Meaghan Jones - NFOC (WQ)
4th - Colleen Daly - Woodgate-Shamrock (WQ)
5th - Bridget Mason - Sue Fay Healy (WQ)
6th - Andrea Davidson - GC - (WQ)
7th - Cleary Ellis - NFOC - (WQ)
8th - Naomi Marsh - GC (WQ)
9th - Liandra Doonan - Short
10th - Meghan Smart - Corrigan
11th - Clelina Hawkins - Sue Fay Healy
12th - Vanessa Neilly - NFOC
13th - Amanda Keith - BFOC
14th - Jessica Thompson - BFOC
R - Rebecca Brown - Sue Fay Healy
R - Katie Sacharin - GC
R - Lauren Ball - McGinley
R - Leah Shephard - Short
R - Kimberly Holland - BFOC
R - Leana Novokovic - Corrigan
Boys Under 17
1st - Michael Newman - Woodgate-Shamrock (WQ)
2nd - Jamie Poirer - Short (WQ)
3rd - Simon Kiley - Short (WQ)
Girls Under 17
Girls U17 Results
1st - Kaitlin Andrushko - Woodgate-Shamrock (WQ)
2nd - Olivia Nazarewich - GC (WQ)
3rd - Ashley Davidson - BFOC (WQ)
4th - Tara McGlone - McGinley (WQ)
5th - Barbara Sadai - GC (WQ)
6th - Rebecca Stewart - GC (WQ)
7th - Kaitlin Lewis - BFOC (WQ)
8th - Rachel Greene - Reaney (WQ)
9th - Kaila Grande - Woodgate-Shamrock
10th - Shaunessy Sinnett - Corrigan
11th T - Leandra Langlois - Short
11th T - Ellen Martin - BFOC
13th - Shannon Laffan - O'Donnell
14th - Jennifer Murphy - Graham
15th - Madeline Wilkes - Gilchrist-Canavan
16th - Katelyn Prince - De Memenzes
17th - Jaimee Davidson - GC
18th - Kathleen Lee - BFOC
19th - Amanda Concannon - Corrigan
20th - Sarah Kelly - GC
21st - Brittany Kendrick - GC
22nd - Keira Kilmartin - Short
23rd - Beth MacNeil - Greene
Men Under 18
1st - Nicholas Andison - BFOC
2nd - Aidan Fitzgerald - BFOC
3rd - Scott Graham - Graham
Ladies Under 18
Ladies Under 18 Results
1st - Natasha Woytiuk - Short (WQ)
2nd - Emily Lupiano - Sue Fay Healy (WQ)
3rd - Kayla Mahoned - BFOC (WQ)
4th - Stephanie Piper - BFOC (WQ)
5th - Shannon Rushe - BFOC (WQ)
6th - Heather Corbett - BFOC (WQ)
7th - Alison Walker - Short
R - Paige Whyte-Fagundes - Graham
R - Samantha Griffin - Short
R - Catherine Swanson - O'Donnell
R - Kathleen Varlow - Graham
Ladies 18 -20
Ladies 18-20 Results
1st - Emily Penner - BFOC (WQ)
2nd - Kim Babyn - NFOC (WQ)
3rd - Heather Adlam - GC (WQ)
4th - Kyla Marsh - GC (WQ)
5th - Lauren Stewart - GC (WQ)
6th - Amanda Billington - BFOC (WQ)
7th - Charmayne Dulley - BFOC (WQ)
8th - Elspeth McMurray - Short (WQ)
R - Rae Giguere - BFOC
R - Patricia Townsend - Short
Men 20 & Over
1st - Michael Keane - Short
Ladies 20 & Over
Ladies 20 & Over
1st - Stephanie Coull - Short - (WQ)
2nd - Colleen McKay - NFOC - (WQ)
3rd - Erin Connor - O'Donnell - (WQ)
4th - Nora Sherry - Reaney - (WQ)
5th - Katie Mitchell - Corrigan - (WQ)
6th - Alexandra Graham - Graham (WQ)
7th - Laura Nickerson - Greene (WQ)
Adult Ceili - 4 Hand
1st - Finnegan School A
2nd - Gilchrist-Canavan
3rd - Tir na Nog
4th - Gilchirst-Canavan B
5th - Finnegan School B
Adult Ceili - 8 hand
1st - Finnegan School A
2nd - Gilchrist-Canavan A